Bagiry

komunë në departamentin Haute-Garonne, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Bagiry është një komunëFrancë. Bagirybën pjesë në departamentin Haute-Garonnerajonit Midi-Pyrénées. Komuna ka një popullsi prej 80 banorë dhe sipërfaqe 2.78 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Bagiry – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale