Bresti i Poshtëm

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Bresti i Poshtëm është një fshat në Shqipëri...

Bresti i Poshtëm
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.