Bresti i Sipërm

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Bresti i Sipërm është një fshat në Shqipëri...

Bresti i Sipërm
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto