Sohodolli i Vogël

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës
Flag of Albania.svg Sohodolli i Vogël
Noimage.png
Emri: Sohodolli i Vogël
Qarku: Qarku i Dibrës
Rethi: Rrethi i Dibrës
Komuna: Komuna Kastriot
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Sohodolli i Vogël është një fshat në Shqipëri...

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto