Vakufi (Kastriot)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Vakufi është një fshat në Shqipëri...

Vakufi
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.