Sohodolli

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Stampa:Infobox ALB fshat

Sohodolli është një fshat në Shqipëri...

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto