Vrenjti

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Vrenjti është një fshat në Shqipëri...

Vrenjti
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto