Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Érico. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

WelcomeRedakto

Hello and welcome to Albanian Wikipedia!
Thank you for your contributions. We hope you like it here and decide to stay!
You may benefit from following some of the links below, which will help you get the most out of Wikipedia.
  1. Wikipedia Tutorial
The pillars of Wikipedia
  4. Help
Help in Wikipedia
  2. Image
Rules for images
  5. Home
Where to ask a question
  3. Cleanup
This project is intended as a resource for Wikipedia Cleanup information and discussion!
  6. Ndihmë të shpejtë (Cheat sheet)
Works anywhere in the text

Please remember to sign your name on talk pages by clicking (image) or using four tildes (∼∼∼∼); this will automatically produce your name and the date. Also, please do your best to always fill in the edit summary field. Below are some useful links to facilitate your involvement. If you have any questions, check out Wikipedia:Kuvendi or ask me on my talk page. Again, welcome and happy editing! Olsi (diskutimet) 17 qershor 2012 02:15 (CEST)


Shqip - Deutsch - Hrvatski - Nederlands