Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Orthodoxalbania. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mirë se viniRedakto

Përshëndetje, Orthodoxalbania!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Orthodoxalbania, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Mikullovci 15 Shtator 2010 17:21 (CEST)

ParalajmerimRedakto

  Mirë se vini në Wikipedia. Edhe pse çdokush është i mirëpritur të bëjë redaktime konstruktive në Wikipedia, të paktën një nga redaktimet tuaja së fundmi nuk ishte fare konstruktiv dhe u kthye ose u hoq. Shikoni faqen për ndihmë për më shumë informata rreth redaktimit të një enciklopedie. Ju faleminderit!

--Olsi (diskutimet) 20 prill 2012 23:52 (CEST)

ParalajmerimRedakto

  Mirë se vini në Wikipedia. Edhe pse çdokush është i mirëpritur të bëjë redaktime konstruktive në Wikipedia, të paktën një nga redaktimet tuaja së fundmi nuk ishte fare konstruktiv dhe u kthye ose u hoq. Shikoni faqen për ndihmë për më shumë informata rreth redaktimit të një enciklopedie. Ju faleminderit!

--Olsi (diskutimet) 20 prill 2012 23:54 (CEST)

Diskutimi per artikujt dhe perdoruesitRedakto

Pershendetje Orthodoxalbania

E lexova email-in tuaj. Periudhen e fundit nuk jam shume aktiv ne disktime dhe nuk jam ne rrjedha plotesisht. Fillimisht un nuk jam i interesuar shume ne temat qe kane lidhje me religjionet. Un jam administrator por nuk mund te vendos per gjithcka ketu. Rekomandimi i im eshte qe nese keni problem me perorues te tjere per artikuj te caktuar, hapni nje diskutim tek Kuvendi, hapni votim per diskutimet e caktuara, dhe kur te merrni vendime per votime te caktuara atehere un mund te kryej veprime.--Liridon (diskutimet) 21 prill 2012 17:06 (CEST)

Pershendetje, funksionin qe kerkoni ju (qe te informoheni me email kur ndryshohen faqet te mbikqyrura) nuk ka. Por tek "Redaktimet e fundit" mud ti shohesh keto ndryshime me shkronja me te trash dhe dallohen. Kurse sa per debatet qe keni me perdoruesit e tjere ju thashe qe do ishte me mire qe ti diskutoni tek Wikipedia:Kuvendi, sepse un nuk kam aq fuqi sa te vendos se kush ka te drejte e kush jo, gjithashtu nuk kam aq njohuri qe te vlersoj cili material eshte me i mire se tjetri. Prandaj diskutoni te kuvendi dhe dilni me perfundime per tema te ndryshme. Ju rekomandoj te me diskutoni me mua ne faqen e diskutimit Diskutimet qe te shohin edhe perdoruesit e tjere, qe moj jete barra vetem tek un.--Liridon (diskutimet) 25 prill 2012 09:41 (CEST)

MedaljeRedakto

  Medalje
Për punën e mirë që po bën në artikujt me tematikë në lidhje me ortodoksinë në Wikipedia. Vazhdo kështu!


Klein Muçi (diskutimet) 7 prill 2020 10:51 (CEST)

Edhe Ajasofja, Stamboll, Kostandinopoja dhe Anadolli?Redakto

Ky artukullat mungon.--Saklanan gerçekler (diskutimet) 1 qershor 2020 11:10 (CEST)