Kontributet e përdoruesit për 82.114.72.75

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

13 nëntor 2008

19 tetor 2008

12 tetor 2008

4 tetor 2008

  • 12:404 tetor 2008 12:40 ndrysh versione +365 Lecinë fshatin leci kan jetuar vetem shqiptaret me mbiemer leci te cilet sot jetojn ne komunen e dardanes saktesishte ne fshatin gmice dhe hodonoc gjithashtu nje pjes e tyre jetojn edhe ne komunen e prish

5 shtator 2008

21 korrik 2008

20 korrik 2008

19 korrik 2008

15 korrik 2008

12 korrik 2008

11 korrik 2008

21 shkurt 2008

26 janar 2008

2 janar 2008

28 nëntor 2007

15 korrik 2007

29 prill 2007

8 prill 2007

29 mars 2007

26 mars 2007

19 mars 2007

11 mars 2007

7 mars 2007

6 mars 2007

  • 22:006 mars 2007 22:00 ndrysh versione +886 R D.u.d.aFaqe e re: Burim O. Osmani lindi në Gjilan më 12 nëntor 1985. Shkollën fillore e kreu në Gjilan ashtu edhe shkollën e mjeksisë, drejtimi i stomatologjisë. Aktualisht ndjek studimet në Fakul...

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).