Kontributet e përdoruesit për Hatake

A user with 7.597 edits. Account created on 24 maj 2010.

Ky përdorues është bllokuar. Zëri më i ri i regjistrit të bllokimeve jepet më poshtë, për referencë:

  • 22 janar 2018 23:08 Liridon diskuto kontribute bllokoi Hatake diskuto kontribute me një kohë të skadimit pa kufi (krijimi i llogarive është i çaktivizuar, posta elektronike është e bllokuar, nuk mund të redaktojë faqen e tij të diskutimit) (Përdoruesi ishte i paralajmëruar fillimisht, për të krijuar një etikë redaktimi, mos rikthej dhe mos ndryshoj pa diskutuar më parë ndryshime të Përdoruesit:Udha, dhe përsëri e vazhdon.)
Shihe ditaret të plota
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

22 janar 2018

21 janar 2018

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).