Burt Reynolds

lojtar i futbollit amerikan (1936–2018)

Burton Leon Reynolds jr. ka lindur më 11 shkurt 1936Waycross, Georgia, ShBA - 6 september 2018 . Është Aktor nga ShBA.

Burt Reynolds
U lind në11 shkurt 1936
Vdiq6/9/2018
Kombësiaamerikan
TitulliBurt Reynolds në vitin 1991
Burt Reynolds (1991)

TV Filma dhe Seria Redakto

Filma Redakto

Referimet Redakto

Lidhjet e jashtme Redakto

Burt Reynolds at IMDb


  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.