Gjinoci

fshat në Kosovë

Gjinoc është një vendbanim në komunën e Therandës, Kosovë.

Gjinoc
Fshat
Popullsia
 • Gjithsej3.400

Shih dhe këtë

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto