Izhanca (Shtërpcë)

fshat në Kosovë

Izhancë është një vendbanim në komunën e Shtërpcës, Kosovë.

Izhancë
Fshat
Vendndodhja
Izhancë is located in Kosova
Izhancë
Izhancë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Shtërpcë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 793 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 17′ 8″ Veri

21° 6′ 13″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto