Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Rodejong. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


B up.svg
Pix.gif
Pix.gif

Good evening, and welcome.

User-info.svg N A V I G A T I O N
Pix.gif

Crystal Clear app kuser.png My User page - My profile on the Dutch Wikisage

Crystal Clear app messenger.png     Leave a message on my diskussionpage
P writing.svg     Contact on the Danish Wikipedia
Statistics
Articles 81.556
pages 248.502
Administrators (sysop) 13
Edits
created pages

The time is: E shtunë 24 tetor 2020 20:34
Navigation template - Archive - Deletion tags

New message!


Wikipedia:Babel
nl Deze gebruiker heeft het Nederlands als moedertaal.
da-4 Denne bruger taler dansk som en indfødt.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
de-2 Dieser Benutzer hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse.
no-1 Denne brukeren kan litt norsk.
sv-1 Denna användare har grundläggande kunskaper i svenska.