Bardhi i Vogël

fshat në Kosovë

Bardh i Vogël është një vendbanim në komunën e Fushë Kosovës, Kosovë.

Bardh i Vogël
Fshat
Vendndodhja
Bardh i Vogël is located in Kosova
Bardh i Vogël
Bardh i Vogël
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Fushë Kosovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 535 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 36′ 39″ Veri

21° 2′ 14″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto