Info
Wikipedia
Edit-find-replace.svg
Ky përdorues është patrullues i Ndryshimeve të fundit.
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 10 vjet, 3 muaj dhe 23 ditë.
Pengreen1.gif
Këtij përdoruesi i pëlqen ta kthej Wikipedinë komplet jeshile...
Face-angel.svg
Ky përdorues mundohet të bëjë gjënë e duhur. Nëse gabon, je i lutur që t'ia vësh në dukje.
US Navy 020712-N-5471P-010 EOD teams detonate expired ordnance in the Kuwaiti desert.jpg
Ky përdorues eleminon çdo shenjë vandalizmi.
Antispam.png
Ky përdorues është armik i betuar i të gjitha formave të spamit.
Babel
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria
Emblema e Tiranës Ky përdorues vjen nga Tirana
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
de-1 Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse.
sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
it-4 Questo utente ha una conoscenza da madrelingua dell'italiano.
es-1Este usuario puede contribuir con un nivel básico de español.
[[Category:]]
fr-1 Cette personne peut contribuer avec un niveau élémentaire de français.
Info & Kuriozitete
Ky përdorues ka një vlerësim shumë të madh për filozofen
Ayn Rand.
Ludwig von Mises.jpg Ky përdorues lexon veprat e Ludwig von Misesit.ErnestHemingway.jpg
Këtij përdoruesi i pëlqejnë shkrimet e Ernest Heminguejt.
Mandelbrot sequence small.gif
Rehatohu dhe shijoje...
Hakenkreuz im Verbotsschild.svg
Ky përdorues është kundër
nacional-socializmit.
Small Flag of the United Nations ZP.svg
Ky përdorues mbështet reformimin e thellë ose eliminimin e
Kombeve të Bashkuara (OKB).
' Ky përdorues është i interesuar rreth studimit të filozofisë së
Objektivizmit.
Arda.Tengwar.svgKy përdorues është fans i veprës
The Lord of the Rings
"Kryezoti i Unazave"
Scale of justice.svg
Një nga veprat e preferuara të këtij përdoruesi është "Ligji" shkruar nga Frédéric Bastiat.
Eisbein-1.jpg
Ky përdorues nuk është vegjetarian, dhe është krenar, sepse e ka shumë qejf mishin...
Ambox scales.svgKy përdorues mendon se "pabarazia" është pasojë e njohurive dhe aftësive të ndryshme mes individëve.
Hybrid Musical Key Signature.svg
Këtij përdoresi i pëlqen të dëgjojë muzikë klasike.
Athletics pictogram.svg
Ky përdorues vrapon nga një minimum prej 5 km deri në një maksimum prej 20 km në javë.
History template.gif
Ky përdorues mbështet fort revizionizmin historik jopolitik.
FullMoon2010.jpg
Ky përdorues e kupton rëndësinë e Hënës dhe ka qejf ta vëzhgojë atë.
Genetic Manipulation.png

Ky përdorues "mbështet" inxhenierinë gjenetike të bimëve dhe kafshëve.

AdamSmith.jpg
Ky përdorues është i interesuar rreth historisë ekonomike.
VforVoluntary normal.svg
Ky përdorues mendon se çdo ndërveprim njerëzor duhet të jetë vullnetar.
[...]
Vende ku kam qenë...
Flag of Austria.svg Ky përdorues ka qenë në Austri
Flag of Italy.svg Ky përdorues ka qenë në Itali
Flag of Germany.svg Ky përdorues ka qenë në Gjermani
Flag of France.svg Ky përdorues ka qenë në Francë
Flag of Kosovo.svg Ky përdorues ka qenë në Kosovë (Dardani)
Flag of Israel.svg Ky përdorues ka qenë në Izrael
Flag of Denmark.svg Ky përdorues ka qenë në Danimarkë
Flag of Egypt.svg Ky përdorues ka qenë në Egjipt
SMirC-vamp.svg
Ky përdorues ndodhet pas teje! Muahahahaa!