Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 1997kB. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
OOjs UI icon pushPin.svg
Welcome to my talk page!
Hey! I am 1997kB. I patrol many projects, and where I don't know the language I only act in cases of serious vandalism. If you think I have done anything wrong, feel free to message me. For ease of communication and to keep conversations in one place, I prefer you leave me messages at my talk page on metawiki. If you don't like that you can leave me messages here too, but since I do not watch all of my talk pages, your message might not get a timely response. Thanks! Face-smile.svg
Përshëndetje 1997kB, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !
Gtk-dialog-info.svg

Kjo është faqja juaj e diskutimit, në të cilën do të merrni mesazhe nga përdoruesit e tjerë. Në qoftë se ke pyetje mund të adresohesh pa ngurrim tek Oda e fillestarëve, ku një përdorues me eksperiencë do të ketë mirësinë të të përgjigjet sa më shpejt.

Përpara se të redaktoni një faqe në Wikipedia ne do t’iu rekomandonim të lexonit se si redaktohet dhe formatohet një faqe. Gjithashtu është e këshillueshme që të përdorni livadhin tonë për të eksperimentuar përpara se të redaktoni një artikull në Wikipedia. Në qoftë se dëshironi të krijoni një artikull të ri ndiqni Kujdestarin e artikujve, i cili do t’iu ofrojë ndihmë hap pas hapi. Kujdes, ju nuk duhet të kopjoni tekst nga faqet e tjera në internet dhe ta vendosni në Wikipedia! Gjithashtu gjatë katër ditëve të para të krijimit të llogarisë nuk do të mund të zhvendosni faqe nën një titull të ri alternativ.

Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Mos harro që diskutimet e tua duhet ti nënshkruash me (~~~~) ose thjesht shtyp butonin Insert-signature.png në fund të mesazhit tënd.

faqen tuaj të përdoruesit ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që wikipedianët e tjerë të të njohim më lehtë. E këshillueshme do të qe përdorimi si stampës {{Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në hartën e wikipedianëve.

Mos harroni të ndryshoni preferencat tuaja.

Wikipedianët të urojnë punë të mbarë! Olsi (diskutimet) 22 mars 2018 15:59 (CET)

Në ndihmën tënde janë faqet:


Not Albanian? sq-0? Click here!


Ismail KadareRedakto

Hi. Regarding your rv in the article Ismail Kadare, the user who is vandalizing the article is the sock of a blocked user. I am merely reverting the vandalism until an administrator blocks him.--51.158.69.142 4 nëntor 2018 16:37 (CET)

Still you guys are edit warring. Please stop reverting them. 1997kB (diskutimet) 4 nëntor 2018 16:42 (CET)
Hello. The two ip that are causing this, by a brief check at the history of the article, it can be said that they share the same particularities with the blocked user Udha. He waked up after someone touched the articles relating Ismail Kadare, which he views as his own and only his view on the matter is the proper one. As he wrote at the talk page of another user, he made me see this, which it proves he's Udha. A problematic, drama queen that only produces suffocating clima in sq.wiki. Cheers and thx for the rv --Iskenderije (diskutimet) 4 nëntor 2018 16:48 (CET)
That sock is abusing his editor privileges and the fact that no administrators are online so he's going bersek. He's removing all my references with excuses like "WP:Banrevert" which is ironic as he's the sock. He's also insulting me and accusing me of being a sock. A couple of other users have rv his vandalism too See this but he isn't stoping. 20 of his socks have been confirmed and blocked to date. Regards--51.158.69.142 4 nëntor 2018 16:51 (CET)
@Liridon, Can you please have a look here? Until then I think you guys need to stop edit warring. 1997kB (diskutimet) 4 nëntor 2018 17:05 (CET)
Ok, but plese could you revert him back if he removes that chunk of text? As for the personal attacks by user:Iskenderije, I'll ignore them.--51.158.69.142 4 nëntor 2018 17:21 (CET)
I guess waiting until admin intervention is best in this case. So please leave the article as it is. 1997kB (diskutimet) 4 nëntor 2018 17:27 (CET)