Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Sallgame. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje Sallgame, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !
Gtk-dialog-info.svg

Kjo është faqja juaj e diskutimit, në të cilën do të merrni mesazhe nga përdoruesit e tjerë. Në qoftë se ke pyetje mund të adresohesh pa ngurrim tek Oda e fillestarëve, ku një përdorues me eksperiencë do të ketë mirësinë të të përgjigjet sa më shpejt.

Përpara se të redaktoni një faqe në Wikipedia ne do t’iu rekomandonim të lexonit se si redaktohet dhe formatohet një faqe. Gjithashtu është e këshillueshme që të përdorni livadhin tonë për të eksperimentuar përpara se të redaktoni një artikull në Wikipedia. Në qoftë se dëshironi të krijoni një artikull të ri ndiqni Kujdestarin e artikujve, i cili do t’iu ofrojë ndihmë hap pas hapi. Kujdes, ju nuk duhet të kopjoni tekst nga faqet e tjera në internet dhe ta vendosni në Wikipedia! Gjithashtu gjatë katër ditëve të para të krijimit të llogarisë nuk do të mund të zhvendosni faqe nën një titull të ri alternativ.

Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Mos harro që diskutimet e tua duhet ti nënshkruash me (~~~~) ose thjesht shtyp butonin Insert-signature.png në fund të mesazhit tënd.

faqen tuaj të përdoruesit ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që wikipedianët e tjerë të të njohim më lehtë. E këshillueshme do të qe përdorimi si stampës {{Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në hartën e wikipedianëve.

Mos harroni të ndryshoni preferencat tuaja.

Wikipedianët të urojnë punë të mbarë! Olsi (diskutimet) 21 korrik 2018 20:04 (CEST)

Në ndihmën tënde janë faqet:


Not Albanian? sq-0? Click here!NjatjetaRedakto

Dukesh përdorues me eksperiencë. A është kjo llogaria e parë?--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 00:56 (CEST)

ZhberjetRedakto

Tek artikulli Ali Pashë Gucia ti vazhdimisht po zhben. Je me eksperiencë, sepse unë si vemje me përvojë e shquaj eksperiencën edhe pse jam vemje qorre. Këtu më kërcënove. A mos je përdoruesi user:Hatake?--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 01:26 (CEST)

ç'thua o vemje e shtirur, po a e agresove vete artikullin duke i zhbere permiresimet dhe duke futur nje paragraf idiot? —Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Sallgame (diskutimiredaktime) date.

"Paragrafi idiot" ishte në artikull para se të redaktoje ti. Unë e riktheva.--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 01:39 (CEST)

po pse nuk e rikthen edhe veten o perderisa ti e çmobe mjaftueshem me vlere ate paragraf sa ta ktheje dhe lije aty si bagla, atehere je edhe ti idiot, si paragrafi —Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Sallgame (diskutimiredaktime) date.

Po sillesh si socku i Hatakes,Hormova, i cili nuk i nenshkruante replikat ne faqen e diskutimeve 1.--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 02:01 (CEST)

sa merresh me si sillen tjeret, shih veten qe qenke vetem per te prishur pune—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Sallgame (diskutimiredaktime) date.

Wikipedia nuk eshte prone personale e askujt. Do merrem me socka qe cke me te.--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 02:10 (CEST) je shume vemje, merru me veten, dhe i ben nder higjenes se perbashket Qenke nga ata sigurimsat e fjetur qe e ke kauze te merresh me tjeret—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Sallgame (diskutimiredaktime) date. ska gje, merru, por dem mos bej duke u shtirur si i drejte. S'te ka borxh as lexuesi e as Aliu.—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Sallgame (diskutimiredaktime) date.

Nuk jam sigurims, as simpatizant i tyre. E kemi parë tek Ballaban Pasha objektivitetin tënd. Nuk do lejoj që ta shtremberosh Ali Pashe Gucine qe te duket mire me syzet filo osmane qe ke.--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 02:20 (CEST) lexo artikullin, mos u merr me detaje paragrafesh qe kane bajgat qe ke ne koke. Nga bej u be pasha, dhe ne fund bejlerbej mos i ki frike faktet, se keshtu evoluon dhe nga vemje kushedi dic behesh

Frike nga faktet ke ti, sic eshte deshmuar tek rasti Ballaban Pasha dhe Kasem Trebeshina. Mjaft me ngaterresa--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 02:27 (CEST)

C'me perzien me ato. Shih faktet e artikullit qe porsa agresova, do ta pesosh, meqe ra fjala, per dhunimin qe i bere si shtiracak.—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Sallgame (diskutimiredaktime) date.

si do ta pesoj?--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 02:34 (CEST)

si cdo vemje, ose do ngordhesh, ose do te te haje ndoj zog.—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Sallgame (diskutimiredaktime) date.

do "ngordh" ose do me hane zogjte per shkak te redaktimit te drejte ne nje artikull ne Wiki?!--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 02:38 (CEST)

do ngordhesh si cdo qenie e ulet, ndoshta pas ca rimisherimesh nga vemje mund te jesh zvarranik—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Sallgame (diskutimiredaktime) date.

Je shume agresiv. Bej pushim nga Wikipedia dhe qetesohu--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 13:50 (CEST)

Mos hiq më material të referencuar!--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 22:27 (CEST)

Vandalizmi ytRedakto

Këtu ke vandalizuar faqen time të përdoruesit duke më fyer kurse pas zhbërjes nga unë i ke rikthyer prapë fyerjet këtu dhe këtu. Fyerjet dhe kërcënimet nga ti tregojnë shumë për personalitetin tënd. Lëri dhe qetësohu. --Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 23:13 (CEST)

po ta them si vemje burokratike që jam thellë-thellë. Artikujve vërtet u ndërhyj si Judë, por meqë nuk kam shtyllë kurrizore bëj si njeri korrekt.—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Sallgame (diskutimiredaktime) date.
Je shume i ashper me veten.--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 23:27 (CEST)