Bang Bang

Kanal për fëmijë të vegjë(për bebe dhe beba) i paketës DigitAlb

Bang Bang është një kanal televiziv për fëmijë (kanali simotër i Çufo TV), pjesë e platformës digjitale televizive DigitAlbShqipëri. Ai transmeton 24 orë filma dhe seriale të animuar për fëmijë. Filmat dhe serialet janë të gjitha të dubluara në gjuhën shqipe.

Bang Bang
ShtetiShqipëri Kosovë
RrjetiDigitAlb
BashkëpunuesitTelevizion
SelitëTiranë, Shqipëri
Programimi
Gjuha/ëtShqip
Pronësia
PronariTop Media
PrindiDigitAlb
Kanalet simotraÇufo
Historia
Nisur17 dhjetor 2004
Lidhjet
Faqja zyrtarehttps://www.digitalb.al

Transmetimet Redakto

Serialet e transmetuara Redakto

Filmat e transmetuar Redakto

Referime Redakto

  1. https://sq.kingofsat.net/pack-digitalb.php Arkivuar 19 mars 2018 tek Wayback Machine
  2. https://www.lyngsat.com/tvchannels/al/Bang-Bang.html

Shiko edhe Redakto

Lidhje të jashtme Redakto