Kategoria:Komunat e Ostrobothnias Veriore

2rightarrow (Nuvola colors).svg Artikulli kryesor për këtë kategori është Komunat e Ostrobothnias Veriore.
 Commons: Komunat e Ostrobothnias Veriore – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale