Gjendeni te portali kryesor i lajmeve ditore nga Botamuajin Qershor 2007.
Current event browse bar
Bota
Current event browse bar
Shqipëri | Kosovë
APREUTERS
ATSHtopchanelQIKRTK

18 qershor 2007 : E hënë redaktoni historiku
 • 12:02 IZRAELI KËRKON TË NEGOCIOJË ME ABAS DHE TË IZOLOJË HAMASIN // ATSH live
 • 11:40 IRAK - KATËR TË VDEKUR NGA PËRLESHJET MIDIS POLICISË DHE PERSONAVE TË ARMATOSUR NË JUG TË VENDIT // ATSH live
 • 11:21 SPORT: NOT - REKORD BOTEROR NE 1500 M PER FEMRA // ATSH live
 • 11:15 EKONOMI - DUBAI BLEN ANIJEN "QUEEN ELIZABETH 2" PËR TA SHNDËRRUAR NË NJË HOTEL LUNDRUES // ATSH live
 • 11:05 FRANCË - FRANÇOIS FILLON NGARKOHET ME FORMIMIN E QEVERISË SË RE // ATSH live
 • 11:04 AFGANISTAN - DISA DHJETËRA REBELË VRITEN GJATË PËRLESHJEVE NË VEND // ATSH live


19 qershor 2007 : E martë redaktoni historiku
 • 14:30 Durres: universiteti "a.moisiu", çel degen per ekspert ne fushen e formimit // ATSH live
 • 14:28 Pango : përkujdesja ndaj artistëvë të rinj pjesë e politikës sonë // ATSH live
 • 14:27 Rusia do të rrisë kapacitetin e impiantit bërthamor kinez // ATSH live
 • 14:17 Krujë: asfiksohen duke pastruar pusin dy vëllezër // ATSH live
 • 14:15 Nishani: projekti i regjistrit elektronik dhe kartave të identitetit do të ecë paralelisht // ATSH live
 • 14:15 Francë - merret peng stafi i një banke në periferi të parisit // ATSH live
 • 14:13 Gjirokastër: gjykata e rrethit vlerëson të ligjshëm procesin e konstituimit të këshillit bashkiak // ATSH live
 • 14:02 CPI - jep dorëheqjen prokurori Brammertz i ngarkuar me çështjen hariri // ATSH live
 • 13:53 Afganistan - 230 civilë të vrarë nga forcat ndërkombëtare në 2007 // ATSH live
 • 13:39 Ekon:komisioni ekonomise miraton marreveshjen me shoqerine italiane "tergestea" srl", per riskedulimin e borxheve te prapambetura // ATSH live
 • 13:37 Presidenti - Meta: Nano hap konflikte dhe bën shantazhe të padenja për një kandidat // ATSH live
 • 13:25 Ekon- intensifikohet monitorimi i tregut per cilesine e ushqimeve // ATSH live
 • 13:24 Fest - Folk “çelësi i artë”-evidentimi i trashëgimisë kulturore // ATSH live
 • 13:24 Irak- atentat me autobombë në bagdad, 40 të vdekur, 115 të plagosur // ATSH live
 • 13:23 "Shqiperia anglofone"; mash: dyfishohet numri i maturanteve qe do te testohen per gjuhen angleze // ATSH live
 • 13:22 Medalje mirenjohjeje per koleksionisten angleze te veprave per Skenderbeun // ATSH live
 • 13:18 Francë - qeveria e re: borloo kalon nga ministria e ekonomisë në atë të mjedisit // ATSH live
 • 13:15 Sport: Reyes shpreson te qendroje te real madrid // ATSH live
 • 13:12 Policia e Tiranes arreston nje 27 vjeçar, akuzohet per plagosjen e bashkemoshatarit te tij // ATSH live
 • 12:47 Korçë: dy artistë francezë çelin ekspozitën "vështrim historik i fotografisë shqiptare" // ATSH live
 • 12:47 Izrael - rreth 200 palestinezë të larguar nga gaza ende të bllokuar në erez // ATSH live

Arkiva e artikujve Ngjarjet e tanishme sipas muajve
Arkiva për muajt e vitit 2006
Jan. Shk. Mar. Pri. Maj Qer.
Korr. Gush. Shta. Tet. Nën. Dhje.
Arkiva për muajt e vitit 2005
Jan. Shk. Mar. Pri. Maj Qer.
Korr. Gush. Shta. Tet. Nën. Dhje.