Kontributet e përdoruesit për 79.94.201.21

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

27 shtator 2017

26 shtator 2017

  • 16:0226 shtator 2017 16:02 ndrysh versione +751 R Afrim KoçiFaqe e re: '''Afrim Koçi''' përkthyes shqiptar. Ka përkthyer mbi 120 tituj librash nga gjermanishtja dhe gjuhe të tjera, është përfaqësues i denjë i shkollës shqiptare të përkthimit q...

25 shtator 2017

19 shtator 2017

18 shtator 2017

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).