Badoc është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.

Badoc
Fshat
Vendndodhja
Badoc is located in Kosova
Badoc
Badoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 804 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 36′ 35″ Veri

21° 13′ 21″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto