Skullan është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.[1]

Skullan
Fshat
Vendndodhja
Skullan is located in Kosova
Skullan
Skullan
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 540 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 33′ 35″ Veri

21° 4′ 54″ Lindje

BurimetRedakto

  1. ^ Faqe zyrtare e komunës së Graçanicës Arkivuar 29 korrik 2015 tek Wayback Machine Vizituar më 5.09.2016.

Lidhje të jashtmeRedakto