Suhodolli (Graçanicë)

fshat në Kosovë

Suhodoll është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.

Suhodoll
Fshat
Vendndodhja
Suhodoll is located in Kosova
Suhodoll
Suhodoll
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 553 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 32′ 48″ Veri

21° 6′ 21″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto