Lepi është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.

Lepi
Fshat
Vendndodhja
Lepi is located in Kosova
Lepi
Lepi
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 539 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 34′ 8″ Veri

21° 4′ 15″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto