Dobrenji

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Dobrenji është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Dobrenji

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto