Njësia administrative Zhepë

(Përcjellë nga Komuna Zhepë)

Komuna Zhepë është një komunëRrethin e SkraparitShqipëri.[1]

Njësia administrative Zhepë

VendbanimetRedakto


ReferimeRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 15 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto