Çorrotati

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Çorrotati është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Çorrotati

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto