Zhepa (Skrapar)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Zhepa (Skrapar) është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Zhepa

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto