Posteni

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Posteni është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Posten

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto