Trebla

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Trebla është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Trebla

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto