Tërrova

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit
(Përcjellë nga Terrova)

Tërrova është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Tërrova

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto