Kovaçanji

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Kovaçanji është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Kovaçanji

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto