Stampa:Infobox KS vendbanim Dugë është një vendbanim në komunën e Shtimes, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Dukas.

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto