Gllavica (Shtime)

fshat në Kosovë

Gllavicë është një vendbanim në komunën e Shtimes, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Sukë.

Gllavicë
Sukë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto