Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

7 mars 2013

6 mars 2013

5 mars 2013

3 mars 2013

2 mars 2013

1 mars 2013

28 shkurt 2013

26 shkurt 2013

20 shkurt 2013

16 tetor 2012

15 tetor 2012

13 tetor 2012

11 tetor 2012

10 tetor 2012

9 tetor 2012

8 tetor 2012

7 tetor 2012

6 tetor 2012

5 tetor 2012

3 tetor 2012

2 tetor 2012

1 tetor 2012

30 shtator 2012

29 shtator 2012

  • 17:2529 shtator 2012 17:25 ndrysh versione +1.466 v Plaku dhe detir2.7.3) (roboti shtoj: ar, az, bg, bs, ca, cs, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, he, hr, hu, id, it, ja, ka, ko, lt, mk, ne, nl, no, pl, pt, ru, sh, sk, sl, sr, sv, ta, th, tr, uk, ur, vi, xmf, zh

25 shtator 2012

24 shtator 2012

23 shtator 2012

22 shtator 2012

15 shtator 2012

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).