Suhodolli (Graçanicë)

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Suhadolli)

Suhodoll është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.

Suhodoll
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto