Bllata e Poshtme

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Bllata e Poshtme është një fshat në Shqipëri...

Bllata e Poshtme
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto