Vojniku (Maqellarë)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Vojniku është një fshat në Shqipëri...

Vojniku
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto