Gradeci (Maqellarë)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Kryetar fshati=Skender Elezi

Gradec
Noimage.png

Gradeci është një fshat në Shqipëri...

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto