Podgorci (Maqellarë)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Podgorci është një fshat në Shqipëri...

Podgorci
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto