Kërçishti i Poshtëm

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Kërçishti i Poshtëm është një fshat në Shqipëri... me 500 banor.

Kërçishti i Poshtëm
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.