Katundi i Vogël

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Katundi i Vogël është një fshat në Shqipëri...

Katundi i Vogël
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto