Dovolani

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Dovolani është një fshat në Shqipëri...

Dovolani
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.