Kërçishti i Sipërm

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Kërçishti i Sipërm është një fshat në Shqipëri...

Kërçishti i Sipërm
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto