Majtare

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Majtare është një fshat në Shqipëri...

Majtare
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedaktoLidhje të jashtmeRedakto