Bakshia

fshat në Kosovë

Bakshi është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë.

Bakshi
Fshat
Vendndodhja
Bakshi is located in Kosova
Bakshi
Bakshi
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Kastriot
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 541 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 43′ 26″ Veri

21° 6′ 19″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto