Miniera e Kosovës

fshat në Kosovë

Miniera e Kosovës është një vendbanim i dikurshëm në komunën e Kastriotit, Kosovë.

Miniera e Kosovës
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto